2017-05-08

Wieści majowe lotem błyskawicyMaaaj! Sezon spacerowy w pełni! Wprawdzie podobno nadchodzi kolejne ochłodzenie (pogodo, weź ty się ogarnij), ale co sobie pobyłam na świeżym powietrzu w długi weekend majowy, to moje.

W przelocie dzielę się garstką wieści. Przede wszystkim ogłoszone zostały nominacje do Śląkfy za rok 2016 i... po raz drugi znalazłam się na liście w kategorii "Autor Roku" (z pisarzy fantastycznych nominowani zostali też Aleksandra Janusz, Marcin Mortka i Krzysztof Piskorski). Miłe zaskoczenie i kolejny zastrzyk motywacji do działania (czytaj: pisania).

Druga dobra wiadomość to że 20 maja (sobota) najprawdopodobniej będę mieć spotkanie autorskie na Warszawskich Targach Książki na stoisku promującym Polcon 2017 (stoisko 355/G). Czekam jeszcze na informację, o której godzinie. Wstępnie zamierzam pojechać do Warszawy 19 maja i spędzić na Targach 2 dni, bo impreza zdecydowanie jest tego warta, jeśli komuś nie przeszkadza dziki tłum i hała... ekhm, gwar (osobiście na widok niezliczonych stoisk z książkami dostaję tak radosnego oczopląsu, że nie przeszkadzałaby mi nawet orkiestra grająca cover znienawidzonej przeze mnie piosenki z filmu "Titanic"). Gdyby ktoś z zaglądających tutaj planował zjawić się na Targach i chciał zamienić parę słów, niech da znać.

I wreszcie - dostałam informację, że wznowienie "Teatru węży" w Rebisie opóźnia się z przyczyn czysto organizacyjnych (przeciągają się prace nad szatą graficzną). Pozostaje czekać. Mam nadzieję, że niedługo będę mogła pokazać nową okładkę do "Dwóch kart" oraz podać planowaną datę premiery.


1 komentarz:

  1. Anonimowy8.5.17

    Gratulacje!Będzie się działo!
    O,to by Ci się podobał odcinek Supernatural,gdzie anioł cofnął czas i zapobiegł zatopieniu statku, bo nie cierpiał tego filmu i tej piosenki!

    Chomik

    OdpowiedzUsuń