2019-03-03

Antologia "Harda Horda" - bookbox i inne dobre wieści
Pora na większą porcję wieści związanych ze zbliżającą się wielkimi krokami premierą antologii Hardej Hordy!

Jeśli lubicie ładne drobiazgi, możecie zamówić w księgarni SQN Store tzw. bookbox - antologię w zestawie z gadżetami promocyjnymi w łącznej cenie 59 zł. Do upolowania są: piękny czerwony notes (z gładkimi kartkami, spinany gumką), ściereczka do okularów czy smartfona oraz dwie magnetyczne zakładki. (Wstyd się przyznać, ja jestem bardzo mało cywilizowanym żuczkiem - notatki prowadzę w zwykłych zeszytach szkolnych, okulary wycieram koszulą, a w charakterze zakładek używam tego, co mi akurat wpadnie w ręce: pocztówek, starych biletów PKP, metek od ubrań...)

Samą antologię bez gadżetów zamówicie w przedsprzedaży w SQN Store ze zniżką 20% albo w Empiku ze zniżką 27% (ale z ciut późniejszą wysyłką). Niezdecydowani mogą przeczytać online darmowy fragment (wstęp oraz część opowiadania Marty Kisiel "Jawor").

W marcu planujemy zmasowany najazd Hordy, to znaczy serię spotkań z naszymi autorkami w różnych miastach - m.in. Warszawskie Targi Fantastyki (Aleksandra Janusz, Marta Kisiel, Magdalena Kubasiewicz, Martyna Raduchowska), Kraków (Aneta Jadowska, Magdalena Kubasiewicz, Aleksandra Zielińska), Łódź (Aneta Jadowska), Toruń (Aneta Jadowska), Śląskie Dni Fantastyki w Katowicach (Anna Hrycyszyn, Anna Kańtoch) oraz oczywiście Lublin. Na dniach podam pełną listę miejsc i dat, gdzie będzie można spotkać przedstawicielki Hordy, porozmawiać i zgarnąć autografy. (Żeby być na bieżąco z takimi wieściami, najlepiej po prostu śledzić nasz fanpage.) Na razie wiem na 100%, że 15 marca o 17:00 razem z Anną Nieznaj będę promować hardą antologię na spotkaniu w bibliotece multimedialnej Biblio przy ul. Szaserów 13 w Lublinie.

I na zakończenie jeszcze jedna świetna wiadomość: w Radiu Kraków już na dniach będzie można usłyszeć fragmenty naszej antologii czytane przez Kamilę Klimczak, aktorkę teatru Bagatela!

Emisja będzie miała miejsce od 4 do 8 marca w radiowej bibliotece o 11:45, powtórki o 22:50. Wybrano ok. pięciominutowe odcinki z tekstów: Aleksandry Zielińskiej, Anety Jadowskiej, Anny Hrycyszyn, Anny Kańtoch oraz mojego "Jest nad zatoką dąb zielony" (wybór fragmentów, adaptacja i reżyseria: Barbara Gawryluk z radia). 
Czytaniu fragmentów będzie towarzyszył konkurs dla czytelników ogłoszony na antenie radia, w którym czytelnicy będą mogli zdobyć książkę przedpremierowo.7 komentarzy:

 1. Czekam na HH, listonoszu, przybywaj! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super! Ja się nie mogę doczekać pierwszych recenzji :)

   Usuń
  2. Obiecuję skrobnąć swoją po WTFach. Z recenzją "Fenixy" się obijam, przyznaję, ale do niej też się zmobilizuję.

   Usuń
  3. Kat - ooo, byłoby świetnie!!! Kilka osób dostało Fenixę do zrecenzowania, ale widzę, że na razie jest cisza w eterze.

   Usuń
  4. No to teraz zdaje się już nie mam wyjścia 😉 Obiecuję przyłożyć się do tematu i coś stworzyć. Amatorsko, ale skrobnę.

   Usuń
 2. Anonimowy4.3.19

  O,gratulacje!Fajnie!

  Chomik

  OdpowiedzUsuń