2019-04-06

Www, czyli więcej wiosennych wieści


Dzieje się. Oj, dzieje! Horda hardo maszeruje na podbój świata, zagarniając kolejne przyczółki ;) a ja tymczasem cichutko rozpoczęłam pracę nad następną książką. Mam nadzieję, że już niedługo będę mogła zaprezentować światu okładkę do "Śpiewu potępionych". Póki co prezentuję jedynie garść doniesień z różnych frontów, nie tylko hordowych.


1. Niedawno króciutką recenzję antologii "Harda Horda" zamieścił Newsweek (tak, ukazała się w papierowej edycji, i tak, my też jesteśmy pod wrażeniem!) Co więcej, online w internetowej edycji tego periodyku prędzej czy później powinien ukazać się artykuł o Hordzie pisany na podstawie bardzo długiego wywiadu, którego udzieliłyśmy we czwórkę w składzie: Aneta Jadowska, Ola Janusz, Martyna Raduchowska i niżej podpisana. 

2. Na YouTube możecie posłuchać wersji audio mojego opowiadania Pod skórą z darmowej antologii ebookowej "Fantazmaty. Tom 1". Czyta Amelia Borowiak.

3. Pogłoski o śmierci działu literackiego Esensji były na szczęście przesadzone! Żyjemy i publikujemy, może niezbyt często, ale regularnie. Polecam Waszej uwadze trzy opowiadania, które ukazały się w serwisie od początku marca:

Paulina Łoś, Pies Magika

Maja padła ofiarą niezbyt kompetentnego miejskiego czarodzieja miewającego ataki gniewu, w czasie których przemienia ludzi w zwierzęta.

Łukasz Śmigiel, Człowiek, który szedł na solo

Odległa, pustynna planeta i samotny desperat z nietypową misją. Horror SF z dźwiękami jazzu w tle.

Adrianna Filimonowicz, Demony Witkacego

W Zakopanem, w cieniu gór czai się groza rodem z psychodelicznych obrazów szalonego artysty.


4. Na koniec informacja dla osób z Lublina: w nadchodzącym tygodniu rusza kolejny cykl warsztatów literackich w siedzibie stowarzyszenia "Cytadela Syriusza" na Kalinowszczyźnie. W tym semestrze będziemy dla odmiany spotykać się w CZWARTKI, a nie w poniedziałki, jak to dotąd bywało.

Terminy spotkań w semestrze letnim 2019:

11 kwietnia
25 kwietnia
23 maja
30 maja
6 czerwca
13 czerwca


Godzina: tradycyjnie 18:00-20:00, miejsce: LSF "Cytadela Syriusza", ul. Lwowska 12.

Jeśli znacie kogoś, kto mógłby być zainteresowany, koniecznie przekażcie mu/jej info!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz