2020-11-05

Nadchodzą "Harde Baśnie"!

 Kochani! Z czego można czerpać otuchę w trudnych czasach? Na przykład z czarodziejskich opowieści. Z ogromną radością mogę wreszcie zareklamować projekt zapowiadany szeptem od jakiegoś czasu. Harda Horda i Wydawnictwo SQN mają dla Was drugą fantastyczną antologię: trzynaście autorek, trzynaście opowiadań, 576 stron piękna i dobra (z hojną domieszką mroku, grozy, klątw i krwawych zbrodni, bo hello, mówimy o BAŚNIACH, nie o bajeczkach na dobranoc). Retellingi znanych historii oraz zupełnie nowe baśnie, nasze własne, tudzież co najmniej jedna postmodernistyczna niespodzianka. A to wszystko w twardej oprawie, z cudną grafiką Joanny Wójtowicz (LISEŁ!!!!).

Premiera 1 grudnia, możliwość preorderu od dziś:
www.idz.do/harde-basnie-zamow

Z powodu covidowych zawirowań rynkowych ta antologia wychodzi w serii SQN Originals - wersja papierowa będzie do nabycia tylko wysyłkowo w księgarni SQN Store, a kiedy powróci normalność i targi książki, to na targach. E-book oczywiście jest w planach, ale nie będzie dostępny bezpośrednio po premierze, tylko w późniejszym terminie (i też jedynie w SQN Store). Odpowiedzi na pytania przewijające się w mediach społecznościowych (czy będą boxy, czy będzie można kupić pakiet dwóch antologii: Harda Horda + Harde Baśnie, czy planowany jest audiobook) będziemy mogły udzielić na dniach.

Nawet nie wiecie, jak strasznie bym chciała zdradzić Wam więcej o tym, co znajdziecie wewnątrz Hardych Baśni, ale nie chcę psuć niespodzianki! Nieskromnie powiem, że druga antologia jest chyba jeszcze lepsza od poprzedniczki, a na pewno znacznie dłuższa, bo aż o 176 stron! Pojawiła się wręcz obawa, że będzie trzeba ją podzielić na dwa tomy, ale na szczęście udało się zmieścić w jednym. 

I tak, niezobowiązująco już zaczynamy się zastanawiać, o czym będzie nasza trzecia antologia - do trzech razy sztuka...
2 komentarze:

 1. zakupimy Harde na pewno, a ostatnio wreszcie 5 tom przeczytałem, podobało się zdecydowanie.
  trzymaj się w zdrowiu i nie daj się zwariować w szalonych czasach ...
  pozdrowienia z Wieliczki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, to bardzo się cieszę, że piąty tom podpasował :) Pozdrawiam również, trzymajcie się!

   Usuń