2022-01-13

E-bookowa antologia "Szepty" w SQN Originals - tylko do końca stycznia!


Bardzo niecierpliwie czekałam na moment, kiedy wreszcie będę mogła zareklamować tę premierę. Kochani!!! W serii SQN Originals ukazała się e-bookowa antologia "Szepty": 15 autorek i autorów (w tym pięć Hardych dziewczyn: Aneta Jadowska, Magdalena Kubasiewicz, Milena Wójtowicz, Martyna Raduchowska oraz niżej podpisana), świetne teksty, e-book w cenie 10 zł + VAT i CAŁY dochód ze sprzedaży idzie na wsparcie WOŚP. Zawsze twierdziłam, że możliwość wsparcia piórem (hm... klawiaturą) dobrych inicjatyw to jeden z fajniejszych aspektów tej całej zabawy w pisanie.

Ode mnie znajdziecie tutaj opowiadanie "Dzieci rosną w bluszczu", o którym wspominałam już kilka razy na blogu - baśniowe, lekko tęczowe i dziwne, w trochę innym stylu niż zazwyczaj. Wiąże się z nim ciekawa historia: otóż napisałam je prawie rok temu, żeby wypełnić zobowiązanie z pewnego bazarku charytatywnego (zaproponowałam, że napiszę opowiadanie dla zwycięzcy licytacji, wygrała ją Magdalena "Lierre" Stonawska). Później nie utrafiło w gusta tu i ówdzie - z powodów artystycznych, nie światopoglądowych, jego tęczowość jest nienachalna - m.in. nie trafiło do kolejnej edycji antologii weirdowej "Sny Umarłych", bo starano się tam dobrać teksty raczej z klucza "mrok i macki", ale nie ma tego złego, bo ostatecznie znalazło się w "Szeptach" i uważam, że to dla niego bardzo odpowiednie miejsce. 

Uwaga - antologię można kupić tylko w księgarni SQN Store i będzie dostępna w sprzedaży jedynie do końca stycznia! Chętnych zapraszam tutaj.
4 komentarze:

 1. Czy jest chociaż cień nadziei na szanse na papierową wersję? 🥺

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, niestety - ponieważ to antologia charytatywna i chodzi o to, żeby zebrać maksymalną kwotę, papieru nie będzie. Druk, magazynowanie, wysyłka bardzo podnoszą koszty :(

   Usuń
 2. Anonimowy15.1.22

  Pochwalam inicjatywę.
  Achika

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj, szkoda 😢 no, ale inicjatywa szlachetna, to zadowolę się ebookiem. O ile go dostanę... Bo kasa poszła, a książki brak 😔

  OdpowiedzUsuń