2023-10-25

26. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie coraz bliżej!


Już jutro zaczyna się jedna z moich ulubionych imprez wydawniczo-targowych: Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie! Odbywają się jak zwykle w hali EXPO Kraków na Czyżynach (ul. Galicyjska 9). O ile jakieś nieprzewidziane okoliczności nie staną na przeszkodzie, będę tam w piątek i sobotę. Jak zwykle najłatwiej będzie mnie "złapać" na oficjalnych dyżurach autografowych, zapraszam:

Piątek 27.10.2023
16:00 - 17:00, stoisko D19 (Rebis)

Sobota 28.10.2023
11:00 - 11:30, stoisko D7 (SQN)

(Pssst, te targi to świetna okazja, żeby się zaopatrzyć w "Świerszcze w soli", które poza imprezami targowymi i konwentami można kupić wyłącznie wysyłkowo! Z kolei Rebis w czasie dyżuru autorskiego zazwyczaj daje zniżkę na książki autora, więc jeśli ktoś jeszcze nie zna cyklu żmijowego albo stare wydanie mu się rozleciało...)

Oczywiście śmiało przynoście do podpisu Świerszcze na stoisko Rebisu i cykl żmijowy na stoisko SQN-u, policja wydawnicza nie będzie tego kontrolować ! Zapraszam też z antologiami Hordy: "Harda Horda", "Harde Baśnie", "Inne nieba" polecają się czułej uwadze każdego, kto ich jeszcze nie zna!


4 komentarze:

 1. Anonimowy29.10.23

  Powodzenia! Chomik

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tam jestem cierpliwy (i pamiętliwy :D [i jeszcze upierdliwy :D]), więc tak nieśmiało spytam, a co z tym fanfikiem crossoverowym do "Siły niższej" Marty Kisiel? Bo, przypomnę, że to już prawie dwa lata od "Obiecuję, że już niedługo będzie można go przeczytać online, na razie czekam na ilustracje"...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak wrzucę przypominajkę:
   http://www.agnhalas.pl/2022/01/wiesci-w-drugiej-poowie-stycznia.html#comment-form

   Usuń
  2. Fanfik kiślowo-hałaśliwy ukazał się online w październiku 2022! Odwlekało się to straszliwie z powodu przebojów z ilustracjami (pierwsza ilustratorka najpierw obiecywała, że tak, zrobi je, przesłała nawet wstępne szkice, a później znikła i przestała odpisywać, więc po kilku miesiącach bezowocnego czekania zwróciłam się w końcu do kogo innego), tym niemniej: https://www.fahrenheit.net.pl/literatura/opowiadania/agnieszka-halas-rozowe-i-czarne/

   Usuń