2017-08-26

Promobook "Królestwo i jego cienie"


Szybkie ogłoszenie dla polconujących: dzisiaj (sobota) mam na Polconie oficjalny dyżur autografowy od 14:00 do 15:00 w punkcie Autografy (WH, sala 26B, tam gdzie księgarnia Solaris), ale znajdziecie mnie też od 17:00 do 17:30 na stoisku z książkami Rebisu. Później, od 20:00, na Gali Nagrody im. Janusza A. Zajdla będziemy czekać z zainteresowaniem na ogłoszenie wyników głosowania.

A w księgarniach internetowych (Publio, Virtualo, Ebookpoint) można już pobrać darmowe opowiadanie Królestwo i jego cienie wraz z fragmentem Dwóch kart:

Publio.pl http://www.publio.pl/promocja-ebooki-polcon-2017-z-rebisem-…

Virtualo.pl http://virtualo.pl/…/krolestwo-i-jego-cienie-darmow…/212985/

Ebookpoint.pl http://ebookpoint.pl/…/krolestwo-i-jego-cienie-agnieszka-ha…

Królestwo i jego cienie to tekst osadzony w świecie Zmroczy, pokazujący nowy, nieopisywany wcześniej wycinek tego świata (a Krzyczący w Ciemności nie jest głównym bohaterem). Znajdziecie w tym opowiadaniu elementy znane z cyklu - są duchy zmarłych, odmieńcy, tajemnicze choroby, jest nawet muzyk - ale troszeczkę inaczej poukładane.

I na koniec, na zachętę - wypatrzona zupełnie niedawno opinia na temat Teatru węży na blogu Dowolnik.


2 komentarze:

  1. Trylogię mam, ale z chęcią bym kupił zbiór opowiadań ze świata Zmroczy. Trochę ich Pani popełniła, część po czasopismach, cześć w necie - może to zebrać i niech Rebis wyda?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Niestety zbiory opowiadań sprzedają się słabiej niż powieści, problematyczne może być też ponowne publikowanie tekstów dostępnych online... Rozważałam zebranie zbioru opowiadań o Krzyczącym, ale złożonego w większości z tekstów premierowych, niepublikowanych wcześniej. Myślę nad tym :)

      Usuń