2019-02-06

Dobre wieści o dwóch książkach!


Z początkiem lutego mam dwie dobre, a nawet bardzo dobre wiadomości! Pierwsza wygląda tak:© Joanna Wójtowicz/SQNCi, którzy śledzą newsy na portalach fantastycznych albo widzieli małą burzę informacyjną na Facebooku przed kilkoma dniami, wiedzą, że już wkrótce nakładem Wydawnictwa SQN ukaże się pierwsza antologia Hardej Hordy, a w niej opowiadania: Ewy Białołęckiej, Anny Hrycyszyn, Anety Jadowskiej, Aleksandry Janusz, Anny Kańtoch, Marty Kisiel, Magdaleny Kubasiewicz, Anny Nieznaj, Martyny Raduchowskiej, Mileny Wójtowicz i Aleksandry Zielińskiej. Jak również moje Jest nad zatoką dąb zielony, nieoficjalnie znane niektórym jako "opowiadanie leningradzkie". 12 autorek, 12 opowiadań, 12 przekroczonych granic - ręczymy, że ten zbiór zapadnie Wam w pamięć!

Premierę antologii zaplanowano na 8 marca 2019. Piękną mroczno-magiczną okładkę narysowała i zaprojektowała Joanna Wójtowicz.

A druga dobra wiadomość jest taka, że SKOŃCZYŁAM PISAĆ TOM 4 "TEATRU WĘŻY"! Powieść zatytułowana Śpiew potępionych ma 668 tys. znaków, liczy sobie 19 rozdziałów + epilog, a ja zachodzę w głowę, jakim cudem zdołałam napisać książkę o Krzyczącym w Ciemności dziejącą się prawie w całości na tropikalnych wyspach... Nieskromnie powiem, że jestem zadowolona z efektów mojej długiej i ciężkiej pracy (demony! klątwy! potwory! piraci!) i niecierpliwie czekam na moment, kiedy będzie można podać więcej konkretów, a w szczególności pochwalić się okładką i datą premiery.2 komentarze:

 1. Anonimowy7.2.19

  Ale fajnie!!!!!
  Harda Horda ma piękną okładkę.

  Chomik

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolejna perełka do kolekcji i faktycznie ze świetną okładką. Wiadomo może, czy będzie możliwość zakupu na Warszawskich Targach Fantastyki?
  A zapał do pracy twórczej chyba się udziela, bo Avantasia wypuściła dziś nowy krążek ;)

  OdpowiedzUsuń