2023-03-30

FanCon 2023 - sobotni rozkład jazdy

 Lubelski FanCon 2023 na Targach Lublin (tym razem nie kolejna reinkarnacja nieodżałowanej pamięci Falkonu, tylko impreza w nieco innym stylu, z akcentem na anime, komiksy i Japonię) zaczyna się, jeśli dobrze liczę, już za jakieś siedemnaście godzin... Co prawda od kilku dni leczę przeziębienie Schrödingera (raz jest, raz go nie ma), ale domowy test covidowy mam negatywny, więc raczej zjawię się w sobotę na swoich punktach programu zgodnie z planem. Gdybym w przypływie szaleństwa uznała, że konwent kusi mnie bardziej niż różne wiszące mi nad głową, patrzące z wyrzutem i pukające mnie w ramię zaległosie (kłania się pewien wymowny obrazek Chaty Wuja Freda), to może przyjdę i jutro.

Jeżeli mielibyście ochotę zamienić parę słów czy złapać autograf, oto moja sobotnia rozpiska godzinowa. Tym razem jakoś tak wyszło, że nie poprowadzę żadnej prelekcji, będę tylko udzielać się w panelach dyskusyjnych. Swoją drogą chyba jeszcze nigdy nie uczestniczyłam w żadnym konwencie w prima aprilis - może być zabawnie...

Sobota, 1 kwietnia 

13:00 Dyżur autografowy (wspólnie z Anną "Cranberry" Nieznaj) - Meet&Greet, Hala A

14:00 Panel "Czy leci z nami redaktor? Po co autorowi redaktor, korektor i beta czytelnik" - Komiks (Antresola)

15:00 Panel "Wojna, rzeź i rąbanka - jak pisać o wojnie w czasie wojny" - Fantastyka (Konferencyjna P0)

18:00 Panel "Literatura młodzieżowa. Czyli piszemy tak samo, tylko trudniej" - Fantastyka (Konferencyjna P0)6 komentarzy:

 1. Anonimowy5.4.23

  Chciałam tylko napisać, że właśnie skończyłam serię Teatr Węży (Dawno temu czytałam opowiadanie białe dłonie i od tamtej pory nie mogłam zapomnieć tego świata! Jakże mnie ucieszył cały pięcioksiąg!) I jest to najlepsza rzecz, jaką czytałam od baaardzo dawna! Mogłabym pochłonąć drugie tyle historii z tego uniwersum! Pytanie, czy można się pani spodziewać na Pyrkonie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej! Strasznie mi miło <3 Dziękuję za ciepłe słowa! Nie, niestety, raczej nie wybieram się na tegoroczny Pyrkon. Prawie na 100% będę za to na Międzynarodowych Targach Książki w Warszawie, na Skierconie w Skierniewicach, na Kapitularzu w Łodzi i jeszcze w paru innych miejscach :)

   Usuń
  2. O to muszę zabukować targi książki w Warszawie! (To wyżej to ja tylko z jakiegoś powodu nie czyta mi konta na blogerze :/)

   Usuń
 2. Anonimowy5.4.23

  Bardzo miło impreza, a to spotkanie o wojnie bardzo ciekawie.Ładnie wyglądałaś,zamykaczu oczek.Chomik

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, tym razem mam alibi, bo jedno oczko było chore :( (a następnego dnia zapuchło także drugie...) Na szczęście już są wyleczone!

   Usuń
  2. Anonimowy11.4.23

   I tak trzymać! Chomik

   Usuń